Kursy i szkolenia – Afro Loki

Utworzony dnia: 27/09/2023

Pierwsza na świecie pełna platforma szkoleniowa o tematyce Afro Lokó∑.

Dołącz do Akademii Afro Loków i rozpocznij ze mną ekscytującą przygodę w świecie afro loków! Zostań braiderką i zyskaj ponadprzeciętne zarobki. Poznaj nasze kursy i szkolenia z dziedziny Afro Loków.

Czym są kursy i szkolenia w nowoczesnej
Akademii Afro Loków™ ?

Nasza nowoczesna platforma szkoleniowa to wszystko, czego potrzebujesz, aby porzucić pracę na etat i stworzyć swój nowy dochodowy biznes Afro Loków oraz zostać certyfikowaną i wysoce doświadczoną specjalistką w dziedzinie Afro Loków. To nowoczesna platforma, która przygotowuje dziewczyny jak Ty, do otwarcia swojego nowego biznesu afro loków bez umiejętności biznesowych.

W akademii nauczymy cię technik aplikacji afro loków, dzięki czemu staniesz się profesjonalną braiderką. Oprócz tego nauczysz się, jak otworzyć swój własny biznes afro loków ( mobilny lub stacjonarny) , jak stworzyć darmowy branding i marketing, jak znaleźć klienta, jak komunikować się z klientem i jak go zatrzymać na lata. Otrzymasz pełną dawkę kursów teoretycznych i praktycznych.

Nasza Platforma Szkoleniowa powstawała dwa lata! Jest jedyną platformą szkoleniową online na świecie. Akademia Afro Loków jest owocem sukcesu salonu Afro Loków Maja Glam Studio i Trustee Media.

Sprawdź poniżej, co jeszcze czeka Cię w naszej nowoczesnej Akademii Afro Loków.

Akademia Afro Loków, to również platforma dla osób, które są właścicielami salonów fryzjerskich lub beauty i w szybkim tempie chcą rozwinąć swój biznes do ponadprzeciętnych dochodów. 

​Czego się nauczysz?

Dzięki naszym obszernym sesjom praktycznym i teoretycznym poznasz dogłębnie metodę aplikacji Afro Loków i staniesz się odnoszącą sukcesy stylistką.

Dodatkowo nauczysz się również krok po kroku, jak stworzyć swój własny salon fryzur Afro oraz zrozumiesz jak prowadzić marketing i przyciągać więcej klientów bez wkładu finansowego. Przekażę Ci całe swoje wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu staniesz się rozpoznawalną marką osobistą w branży Afro Loków. 

Akademia Afro Loków zawiera:

 • Ponad 80 materiałów Video
 • Ponad 85 lekcji
 • Ponad 50 quizów

Kto może zostać naszym studentem?

Akademia Afro Loków to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które pracują na etacie i chcą odmienić swoje życie zawodowe, jak i również dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój istniejący salon fryzjerski lub Beauty. 

Dołączając do Akademii Afro Loków, możesz być pewna, że stworzysz wyróżniający się biznes dopasowany do Twojego stylu życia. 

Nasza kompleksowa platforma szkoleniowa powstawała prawie dwa lata i jest jedyną taką platformą edukacyjną z dziedziny Afro Loków na świecie. 

Dlaczego Tobie się uda?

Dla większości osób realizacja planów o własnym biznesie kończyła się z reguły na marzeniach lub na szybkich kursach jednodniowych, po których brakowało im wiary w siebie.

Często okazywało się, że plan, który miały w głowie, nie był gotowym i pełnym planem do zastosowania, a tylko jego zarysem.

Ucząc się w jeden dzień samego wykonania usługi w branży beauty, nie masz dużych szans na pewny sukces. Bez stałego wsparcia i szerokiego zakresu wiedzy z różnych dziedzin, realizacja marzeń może okazać się niemożliwa.

W Akademii Afro Loków™ otrzymasz pełny i gotowy plan działania, który świetnie sprawdza się zarówno w naszym salonie Maja Glam Studio™ w Holandii, jak i w dziesiątkach innych salonów na całym świecie.

Własność Akademii Afro Loków
Kursy i szkolenia – Afro Loki

Co otrzymasz dołączając do nowoczesnej platformy szkoleniowej
Akademii Afro Loków™ ?

Akademia Afro Loków jest wypełniona modułami lekcyjnymi, szablonami, gotowymi dokumentami, check-listami, quizami i dostępem do ekskluzywnej społeczności, która w zamkniętym gronie dzieli się rozwiązaniami biznesowymi i technicznymi z dziedziny Afro Loków.

Kurs jest stworzony prostolinijnie i w bardzo przejrzysty sposób, abyś mogła w 100% skupić się na wszystkich zagadnieniach.

Moduły kursu ułożone są chronologicznie, aby w maksymalnie komfortowym trybie przygotować Cię do nowej roli.

W ramach jednej opłaty otrzymujesz bardzo obszerny kurs teoretyczny i praktyczny z dziedziny Afro Loków oraz dostęp do wszystkich dokumentów,  szablonów i arkuszy potrzebnych do prowadzenia salonu. 

Kursy i szkolenia - Afro Loki
Czy kurs z Afro Loków to dobry wybór? Okazuje się, że większość osób poddaje się w pierwszym miesiącu po odbyciu kursu. Sprawdź dlaczego!

Co jeszcze w platformie?

Dodatkowo zyskasz dostęp do pełnego szkolenia z marketingu oraz do kursu z budowy twojego nowego wizerunku.

Te wartościowe szkolenia zostały stworzone wspólnie z grupą specjalistów z agencji marketingowej TrusteeMedia™ z Holandii i  są dedykowane dla branży fryzur alternatywnych. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć, w jaki sposób szybko i sprawnie skalować swój dochodowy biznes oraz jak pozyskać klientów na lata.  

Chcesz wiedzieć więcej?

 • Dla kogo jest Akademia Afro Loków™ ?
 • 7 filarów tworzenia Salonu Afro Loków
 • Co zyskasz, dołączając do Akademii Afro Loków?
 • Przewaga Akademii Afro Loków nad zwykłymi kursami jednodniowymi.
 • Dla kogo NIE jest Akademia Afro Loków™ ?
 • Czy ryzykujesz zakupem tego kursu?
 • Jaką wiedzę z dziedziny Afro Loków zdobędziesz ?
 • Jaką wiedzę z dziedziny prowadzenia salonu Afro Loków zdobędziesz?
 • Dołącz do klubu Level UP.
 • Forma kursu
 • FAQ
 • Oferta


Szukasz idealnego kursu z Aplikacji Afro Loków? Akademia Afro Loków da Ci dużo więcej niż tylko proste szkolenie. Wspólnie otworzymy Twój nowy biznes od A do Z.

Dołącz do nas!

Więcej w Akademii Afro Loków™

Chcesz otworzyć własny salon Afro Loków?

Napisane przez Maja

Instruktorka i współzałożycielka Akademii Afro Loków™ - pierwszej platformy edukacyjnej związanej z biznesem Afro Loków po polsku. Właścicielka salonu Maja Glam Studio™ w Holandii. Blogerka i YouTuberka prowadząca kanał "Afro Loki" .

Więcej z tej kategorii

Afro Loki to duża objętość włosów

Afro Loki to duża objętość włosów

Dlaczego Afro Loków nie porównasz do żadnej innej fryzury? Oto kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na tę spektakularną fryzurę! Afro Loków nie porównasz do żadnej innej fryzury. Ten styl nie jest podobny ani do przedłużania włosów, ani do...

czytaj dalej
Afro Loki – Salon Maja Glam Studio z Holandii

Afro Loki – Salon Maja Glam Studio z Holandii

Czym wyróżnia się salon Maja Glam Studio™? Hej Tu Maja. Od kilku lat prowadzę swój własny salon fryzur alternatywnych w Holandii, a dokładnie w s'-Gravenzande. Od początku istnienia w naszym salonie beauty zajmujemy się głównie Afro Lokami i różnymi wariacjami...

czytaj dalej

0 Comments

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przypominajka
Copyright © 2024Akademia Afro Loków