Ile kosztują afro loki? Czy taniej znaczy gorzej?

Utworzony dnia: 28/09/2023

Pierwsza na świecie pełna platforma szkoleniowa o tematyce Afro Lokó∑.

Ceny aplikacji afro loków

Ile kosztują afro loki” lub “ceny aplikacji Afro Loków” – to najczęściej wyszukiwane hasła w internecie powiązane z tą tematyką. Spróbujmy rozwinąć ten temat.

Ceny aplikacji afro loków wahają się od €180 do €240 na zachodzie Europy lub od 700zł do nawet 1200zł -1400zł w Polsce.

Oczywiście nie można jednoznacznie określić ceny za usługę aplikacji afro loków. Cena aplikacji Afro Loków może zależeć od kilku zmiennych, w tym od rodzaju efektu, długości włosów, regionu i doświadczenia braiderki. Ceny różnią się także w zależności od kraju, w którym mieszkasz oraz od innych czynników, takich jak konkurencja na rynku i dostępność specjalistów. Sprawdźmy ten temat nieco bliżej.

Rodzaj Efektu Końcowego wpływa na ceny aplikacji Afro Loków

Jednym z głównych czynników wpływających na cenę aplikacji Afro Loków jest rodzaj efektu, jaki chcesz osiągnąć. Możesz wybierać między różnymi stylami, takimi jak fale, loczki, loki, proste włosy lub Afro z przedziałkiem. Każdy z tych efektów ma swoje unikalne cechy i różny poziom trudności, co wpływa na cenę.

Poniżej przedstawiam cennik aplikacji afro loków naszego salonu Maja Glam Studio z Holandii.


Afro Loki bez widocznych pętelek

Aplikacja Afro Loków (loczki) – 240€

Aplikacja Afro Loków (duże loki) – 250€

Aplikacja Afro Loków (fale) – 260€

Aplilkacja Afro Loków (arielki) – 270€

Afro Loki z widocznymi pętelkami

Salon Maja Glam Studio, jako jeden z pierwszych salonów w Europie wprowadził autorski sposób aplikacji Afro Loków, bez widocznych pętelek. Od tego momentu całkowicie zrezygnowaliśmy z wykonywania aplikacji Afro Loków z pętelkami. Jest to metoda znacznie mniej efektowna.

Inne usługi

Przedziałek: +10€

Extra Volume : +20€

Korekta: 50€

Ściąganie Afro Loków: 80€

Ściąganie Afro Loków nie zakładanych w Maja Glam Studio : 80€

Ściąganie Afro Loków po upływie 3 miesięcy od założenia: 80€

Wizyty weekendowe : +50€


Co jeszcze wpływa na cenę afro loków?

Cena aplikacji Afro Loków przy usłudze Extra Volume – dodatkowa objętość

Wiele odważnych kobiet (np. ja 😉 ) decyduje się na Afro Loki Mega Volume, czyli takie z extra objętością i gęstością loków. Osiągnięcie gęstych i bujnych afro loków jest możliwe, przy zastosowaniu grubszych włosów syntetycznych oraz przy zwiększeniu ilości aplikowanych syntetyków. Taki zabieg wpływa nieco na cenę aplikacji afro loków.

Ceny aplikacji Afro loków. Ile kosztują afro loki?

Cena Aplikacji afro loków a Region zamieszkania

Ceny aplikacji Afro Loków mogą różnić się w zależności od regionu i kraju, w którym mieszkasz. Warto zbadać dostępność specjalistów w swoim obszarze i porównać ceny, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Doświadczenie Braiderki vs koszt wykonania afro loków

Doświadczenie i umiejętności braiderki również wpływają na cenę. Wybierając bardziej doświadczoną specjalistkę, możesz spodziewać się wyższych kosztów, ale także pewności, że efekt będzie imponujący.

Profesjonalny Salon czy stylistka mobilna – cena aplikacji afro loków.

Cena aplikacji afro loków może różnić się w zależności od miejsca, w którym jest wykonywana. W profesjonalnych salonach fryzjerskich (takich jak np. Maja Glam Studio z Holandii), wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, profesjonalne myjki i udogodnienia dla klientek, koszty wykonania afro loków będą nieco wyższe, niż w przypadku wykonywania usługi w domu klientki przez stylistkę mobilną lub w nieoficjalnym, domowym salonie Afro. Tak czy inaczej.

Zanim wybierzesz tę właściwą stylistkę afro loków, zrób duży research. Nie kieruj się jedynie ceną. W internecie jest coraz więcej osób, które niestety nie powinny wykonywać tego zawodu z powodu zbyt małych umiejętności. Zanim wykonasz pierwszy telefon do braiderki, sprawdź jej kompetencje, pytając o opinię np. na naszej grupie Facebook lub wyszukując jej prac w internecie. Tutaj porada – upewnij się, że są to jej autorskie prace! Kiedy pisałam ten post, na naszej grupie pojawiła się Pani, która reklamowała swoje usługi zdjęciami moich prac 🙂

Ceny aplikacji Afro loków. Ile kosztują afro loki?
Ceny aplikacji Afro loków. Ile kosztują afro loki?

Tanio znaczy źle? To nie prawda!

Pamiętaj, że niższa cena wykonania afro loków nie zawsze oznacza gorszą jakość usługi. W naszej Akademii Afro Loków mamy utalentowane stylistki, które pasjonują się tematem afro loków od długiego czasu. Po ukończeniu naszych szkoleń posiadają ogromną wiedzę i zaangażowanie.

Mimo że może brakować im doświadczenia, ich wysoki poziom przeszkolenia gwarantuje, że usługa zostanie wykonana z należytą starannością. Co więcej, te młode profesjonalistki często oferują niższe ceny niż doświadczone braiderki.

To dlatego, że czas ich pracy może być nieco dłuższy, ale jeśli im zaufasz, możesz znaleźć swoją stałą braiderkę, która z pasją będzie tworzyć dla ciebie kolejne Afro Loki. Kto wie, może będziesz mogła korzystać z ich usług w przystępniejszych (starych) cenach, zachowując przy tym wysoką jakość fryzury?

Z drugiej strony są przecież stylistki o długoletnim stażem pracy, lecz nie czuć od nich ani pasji, ani zaangażowania, a ich prace nie prezentują się, tak jak byśmy tego chciały. Myślę, więc że doświadczenie nie idzie w parze z jakością, tak jak wysoka cena nie idzie w parze z doświadczeniem.


Myślę, że wyczerpałam temat dotyczący cen Afro Loków. Pamiętajcie jedno. Afro Loki są usługą premium, której pod żadnym pozorem nie mogą wykonywać osoby, które nie zostały do tego odpowiednio przeszkolone.

Więcej w Akademii Afro Loków™

Chcesz otworzyć własny salon Afro Loków?

Napisane przez Maja

Instruktorka i współzałożycielka Akademii Afro Loków™ - pierwszej platformy edukacyjnej związanej z biznesem Afro Loków po polsku. Właścicielka salonu Maja Glam Studio™ w Holandii. Blogerka i YouTuberka prowadząca kanał "Afro Loki" .

Więcej z tej kategorii

Kursy i szkolenia – Afro Loki

Kursy i szkolenia – Afro Loki

Afro Loki – Kursy i Szkolenia | Dołącz do Akademii Afro Loków i rozpocznij ze mną ekscytującą przygodę w świecie afro loków! Zostań braiderką i zyskaj ponadprzeciętne zarobki. Poznaj nasze kursy i szkolenia z dziedziny Afro Loków.

czytaj dalej
Afro Loki to duża objętość włosów

Afro Loki to duża objętość włosów

Dlaczego Afro Loków nie porównasz do żadnej innej fryzury? Oto kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na tę spektakularną fryzurę! Afro Loków nie porównasz do żadnej innej fryzury. Ten styl nie jest podobny ani do przedłużania włosów, ani do...

czytaj dalej
Kursy i szkolenia – Afro Loki

Kursy i szkolenia – Afro Loki

Afro Loki – Kursy i Szkolenia | Dołącz do Akademii Afro Loków i rozpocznij ze mną ekscytującą przygodę w świecie afro loków! Zostań braiderką i zyskaj ponadprzeciętne zarobki. Poznaj nasze kursy i szkolenia z dziedziny Afro Loków.

czytaj dalej
Afro Loki – Salon Maja Glam Studio z Holandii

Afro Loki – Salon Maja Glam Studio z Holandii

Czym wyróżnia się salon Maja Glam Studio™? Hej Tu Maja. Od kilku lat prowadzę swój własny salon fryzur alternatywnych w Holandii, a dokładnie w s'-Gravenzande. Od początku istnienia w naszym salonie beauty zajmujemy się głównie Afro Lokami i różnymi wariacjami...

czytaj dalej

0 Comments

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przypominajka
Copyright © 2024Akademia Afro Loków